روش‌های ارسال

سعی نوین پرداز بر این است که خریدهای شما عزیزان را در سریعترین زمان ممکن به دستتان برساند.

  • برای سفارش‌های داخل شهر تهران، چنانچه در روزهای کاری، قبل از ساعت ۱۷:۰۰ نسبت به ثبت نهایی سفارشتان اقدام فرمایید، سفارش شما بین ۱ ساعت تا حداکثر ۳ ساعت کاری در همان روز به دست شما خواهد رسید. این بازه‌ی زمانی بستگی به فاصله‌ی شما از انبار نوین پرداز دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۷:۰۰ ثبت شوند، صبح روز کاری بعد به دست شما خواهند رسید. این قید فوریت برای محصولاتی که نیاز به نصب در محل خریدار دارند ممکن است تغییر کند.
  • برای سفارش‌های خارج از شهر تهران، چنانچه در روزهای کاری، قبل از ساعت ۱۴:۰۰ سفارشتان را نهایی کنید، همان روز تحویل تیپاکس (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) و یا سایر شرکت‌های حمل و نقل می‌شوند و بنا به روند آن شرکت ها، بین ۱ تا ۲ روزکاری به دست شما خواهند رسید. چنانچه سفارشتان را بعد از ساعت ۱۴:۰۰ ثبت فرمایید، صبح روز کاری بعد تحویل تیپاکس (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) و یا شرکت‌های حمل و نقل خواهد شد.

در حال حاضر امکان ارسال سفارش‌ها در روزهای تعطیل، میسر می‌باشد.

لازم به ذکر است زمان تحویل برخی کالاها که قابلیت ارسال توسط تیپاکس را ندارند(شهرهای که تیپاکس ندارند)، در این شهرها متفاوت است و بسته به فاصله شهر ممکن است بعد از ۱ تا ۲روز کاری، به دست مشتری برسد. بنابراین ارسال چنین کالاهای توسط اتوبسرانی انجام میشود و پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله انجام میشود و شرکت نوین پرداز هیچ دخل و تصرفی در قیمت ارائه شد از سمت شرکت های اتوبسرانی را ندارد و  هزینه پیک (موتوری) ارسال محصول از انبار شرکت تا شرکت اتوبسرانی ۲۰۰۰۰ تومان ثابت است. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *