دستگاه خودپرداز ۵۸۸۷

قابلیت اطمینان
دستگاه  NCR5887  طوری طراحی شده که بالا ترین زمان سرویس دهی  و حداقل ِ نیاز به تعمیر و نگهداری را داراست و ازنظر قابلیت اطمینان نمونه مشابهی در بازار ندارد . دیگر لازم نیست نگران جابجایی قطعات و یا از کارافتادن ناگهانی دستگاه باشید ، چرا که NCR 5887 برای کار بدون  وقفه در طولانی مدت ساخته شده است.
کیفیت، با مسئولیت نیز همراه است.
 سری دستگاه های Personas  با ویژگی هایEnergy Saving   از قبیل  LCD کم مصرف و قطعات  با طول عمر بالا با کمترین پیامد های زیست محیطی،  تجهیز شده است.
انعطاف پذیری 
از آنجا که  مدل NCR با ساختار منعطف  طراحی شده ، ارتقاء سیستم و تغییرات ماژول را در آینده به آسانی  امکان پذیر می سازد.
طراحی ماژولار دستگاه  از راه هایی است که بوسیله آن سعی داریم  هزینه های بانک را کاهش داده و راحتی  بیشتری برای مشتری فراهم کنیم.

عملکرد بهینه

 

دستگاه NCR 5887  با قابلیت هایی نظیر پرداخت قبض، انتقال وجه و  با منوی کاربری آسان برای مشتری جهت انجام  بسیار آسان و سریع عملیات کارکردی کاملا بهینه به شما عرضه  می کند. تنها تفاوت این دستگاه با مدل ۵۸۸۶ در طول و عرض بدنه دستگاه می باشد.

شرایط فروش

فروش خودپرداز به همه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی بدون هیچ منبع قانونی امکان‌پذیر است. معمولا یک‌سری پیش‌نیازهای فنی و تجاری برای واگذاری دستگاه وجود دارد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به مناسب بودن محل نصب دستگاه به لحاظ سطح تردد و تقاضا برای تراکنش، امن و ایمن بودن محل نصب، دارا بودن برق، خط تلفن، اینترنت و دوربین مداربسته و سایر مدارکی که نیاز هست در هر قرارداد طرفین مبادله کنند. هر دستگاه خودپرداز دارای دو قرارداد مجزا یکی برای فروش و دیگری برای دریافت سرویس پشتیبانی و خدمات است، که بهتر است هر دو قرارداد با یک شرکت منعقد گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *